Klocki BIG Domek Niedźwiedzia PlayBIG Bloxx Masha and the Bear (Masza i Niedźwiedź)

Masza i Niedźwiedź (ang. Masha and The Bear) to bajka dla dzieci opowiadająca o losach małej, zagubionej w lesie dziewczynki o imieniu Masza oraz  Niedźwiedzia cyrkowego oraz o niesamowitych przygodach jakie im się przytrafiały .

Masza i Niedźwiedź są również teraz dostępne  w formie klocków do układania. Dom Niedźwiedzia to zestaw klocków stworzony przez firmę Big.

Zestaw zawiera 162 elementy z którego można zbudować bardzo duży domek dwupiętrowy Niedźwiedzia i Maszy z pokojem dziennym i sypialnią na poddaszu, do której prowadzą schodki.

Zestaw zawiera figurkę Maszy i Niedźwiedzia.

W wyposażeniu domu jest :brązowy stół, fotel Niewiedzia ,żółty  parasol, niebieska skrzynka na listy,piecyk oraz złoty zestaw imbryczków i kubków i inne akcesoria.

Domek otoczony jest pięknym ogrodem z żółtymi i białymi kwiatami, trzema drzewami i płotem.

Zestaw klocków wykonano bardzo solidnie z najwyższej jakości materiału, przez co będą służyć na długi czas.

Bardzo dużym plusem jest to , iż klocki są kompatybilne z Lego DUPLO i Mega Bloks Mini.

  • Wymiary opakowania: 58 x 47 x 12 cm
  • Wiek: od 18 m-cy do 5 lat.

Zestaw ten pozwala przenieść się do niesamowitego świata Maszy i Niedżwiedzia .Maluchy mogą w ten sposób odgrywać sceny z bajki, ale także tworzyć nowe przygody dla tych bohaterów. Można też łączyć je z innymi zestawami klocków tworząc niesamowite historie z bajek.

Klocki pozwalają rozwijać wyobraźnię, bawią oraz uczą. Świetny pomysł na prezent dla najmłodszych oraz trochę starszych budowniczych.

Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do Newslettera