Klocki BIG Domek Niedźwiedzia PlayBIG Bloxx Masha and the Bear (Masza i Niedźwiedź)

Masza i Niedźwiedź (ang. Masha and The Bear) to bajka dla dzieci opowiadająca o losach małej, zagubionej w lesie dziewczynki o imieniu Masza oraz  Niedźwiedzia cyrkowego oraz o niesamowitych przygodach jakie im się przytrafiały .

Masza i Niedźwiedź są również teraz dostępne  w formie klocków do układania. Dom Niedźwiedzia to zestaw klocków stworzony przez firmę Big.

Zestaw zawiera 162 elementy z którego można zbudować bardzo duży domek dwupiętrowy Niedźwiedzia i Maszy z pokojem dziennym i sypialnią na poddaszu, do której prowadzą schodki.

Zestaw zawiera figurkę Maszy i Niedźwiedzia.

W wyposażeniu domu jest :brązowy stół, fotel Niewiedzia ,żółty  parasol, niebieska skrzynka na listy,piecyk oraz złoty zestaw imbryczków i kubków i inne akcesoria.

Domek otoczony jest pięknym ogrodem z żółtymi i białymi kwiatami, trzema drzewami i płotem.

Zestaw klocków wykonano bardzo solidnie z najwyższej jakości materiału, przez co będą służyć na długi czas.

Bardzo dużym plusem jest to , iż klocki są kompatybilne z Lego DUPLO i Mega Bloks Mini.

  • Wymiary opakowania: 58 x 47 x 12 cm
  • Wiek: od 18 m-cy do 5 lat.

Zestaw ten pozwala przenieść się do niesamowitego świata Maszy i Niedżwiedzia .Maluchy mogą w ten sposób odgrywać sceny z bajki, ale także tworzyć nowe przygody dla tych bohaterów. Można też łączyć je z innymi zestawami klocków tworząc niesamowite historie z bajek.

Klocki pozwalają rozwijać wyobraźnię, bawią oraz uczą. Świetny pomysł na prezent dla najmłodszych oraz trochę starszych budowniczych.

Krzysztof

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do Newslettera